مدرس شوید

مدرس شوید! مهم نیست چقدر وقت آزاد دارید!!! مهم این است که دانش شما به افراد علاقه‌مند منتقل شود و کشور پیشرفت کند. اطلاعات بیشتر مثل آب خوردن فقط کافی است ثبت نام کنید و درخواست دهید ... بعد از پذیرش اینجا آموزشگاه شماست! اطلاعات بیشتر به پایین اسکرول کنید! برای توضیحات بیشتر فیلم را ببنید و نوشته های این صفحه را با دقت مطالعه کنید! اطلاعات بیشتر

پتانسیل خود را کشف کنید

کافی است با رعایت بعضی نکات ساده تولید محتوا کنید و آن را برای فروش بگذارید ... تا زمانی که بازخورد از دانشجویان خود نگیرید و با دیگر اساتید مقایسه نشوید، از کجا می دانید که مدرس خوبی هستید یا خیر ؟

درآمد کسب کنید

هر بار که دانشجو دوره شما را خریداری می کند ، درآمد کسب کنید. پرداخت ماهانه از طریق درگاه پرداخت امن ، این انتخاب شماست.

به دانشجویان آموزش دهید

با به اشتراک گذاشتن دانش خود ، به افراد در یادگیری مهارت های جدید ، پیشرفت شغلی و کشف استعدادهای خود کمک کنید.

به جمع ما بپیوند

از جامعه مدرسان فعال ما استفاده کنید تا در روند ایجاد دوره به شما کمک کنند.

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

شاید به این فکر کنید که یک سایت شخصی برای این کار راه اندازی می کنم و در آن تدریس خواهم کرد ! اما هزینه سالانه ای که برای آن سایت باید بکنید به غیر از تبلیغات اش ده ها برابر کارمزد این سایت است و علاوه بر دانشجویان خود ، دانشجویان اساتید دیگر نیز مشتری شما خواهند شد.

0

فراگیر آنلاین

0

گواهی نامه

0

دوره آموزشی

0

استان

0

عضو فعال

چگونه مدرس شویم

مربی شوید

دوره خود را استاندارد کنید

اکثر دوره هایی که در بازار هستند حتی در حد بین المللی استاندارد نیستند و تعامل لازم را با مخاطب ندارند. شما با دیدن راهنما هایی که در اختیارتان قرار می دهیم می توانیدمحتوا های خود را استاندارد کنید. البته تمامی این استانداردها برای همکاری با ما اجباری نیست و می توانید به مرور آن ها را اصلاح نمائید.

چگونه به مربی شدن شما کمک می کنیم

با بازخورد حرفه ای در مورد محتواهای شما و ارسال نمونه های استاندارد ما می توانیم محتوای آموزشی شما را مورد سنجش قرار داده و ویدیوهای آموزشی را برای بهتر کردن دوره های شما در اختیارتان قرار دهیم. همچنین مربیان حرفه ای می توانند دوره های تربیت مدرس از آموزه های خود نیز ایجاد کنند تا مربیانی برای دوره های آنلاین خود تربیت کرده و به صورت تیمی وارد بحث آموزش آنلاین شوند.

قوانین مدرسین

چگونه به شما کمک می کنیم

ما در صورتی محتوای شما را به صورت دوره در سایت خود معرفی خواهیم کرد که از استانداردهای لازم برخوردار باشد در این رابطه فایل های مورد نیاز در دسترس شما قرار خواهد گرفت .

اما بعد از تولید محتوای استاندارد اگر بتوانید خودتان گزینه های آن را تنظیم نمائید که در پنل شما دسترسی لازم قرار دارد و در صورتی که نیاز به کمک دارید تیم مار در زمینه های مختلف آماده هر گونه خدمات رسانی به شما هست. برنامه ریزی دوره در سایت خیلی راحت تر انجام خواهد پذیرفت اما اگر با نرم افزارهایی مثل اکسل هم راحت تر هستید می توانید شاخه ها و دسته بندی دوره و متون توضیح هر یک را تایپ کرده و ارسال نمائید.

دوره خود را برنامه ریزی کنید

دوره شما با یک عنوان کاملاً واضح مطرح شده و اطلاعات دوره باید کلیه آیتم های مورد نیاز فراگیران را برای انتخاب درست شامل شود. این توضیحات شامل کلیه بخش هایی می شود که در دوره ارائه خواهید داد از مباحث تئوری و نرم افزاری گرفته تا کارگاه های عملی مورد نیاز و هر نرم افزار و وسایل کمک آموزشی که کاربر نیاز دارد باید مطرح شود تا فراگیران امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را در کنار اهداف و پتانسیل دوره بررسی نمایند.

اینکه شما مثلاً یک نرم افزار را بلد باشید و و با بازکردن و توضیحات اولیه آن یک دوره ایجاد کنید مورد قبول نخواهد بود و یا در بخش معرفی دوره به صورت رایگان قرار خواهد گرفت، شما باید عملکرد نرم افزار را کاملاً با نمایش یک نمونه توضیح دهید تا کاربر مشابه کار شما را بتواند انجام دهد. 

یا مفهومی را از یک تئوری را به گونه ای توضیح دهید که کاملاً کاربردی و خلاصه مطرح شود و روخوانی از یک متن نیز مورد قبول به عنوان یک مربی واقع نخواهد شد. همچنین از آن جایی که دوره ها قبل مرور مجدد هستند مثل کلاس حضوری و آنلاین نیاز به توضیحات مجدد نیست و حداقل زمان و مختصر و مفید بودن دوره در اولویت است.

با دوره های رایگان شروع کنید

دوره مقدماتی را رایگان ارائه کنید

آیا دوست دارید که شاگرد شما بدون علاقه به آموزش بپردازد و به خاطر پرداخت هزینه دوره فقط به آن ادامه دهد ؟

قطعاً ما قصد هدر دادن پول فراگیر را نداریم ! شاید توقع فراگیران از کیفیت آموزش شما بالاتر باشد و یا حتی از روش تدریس و یا صدای شما لذت نبرند ، پس در حدی که فراگیر بتواند این موارد را تشخیص دهد حداقل دوره ای را باید ارائه کنید. دیگر مزیت داشتن دوره رایگان جستجو و سئو دوره شما بر روی گوگل می باشد که افراد زیاد تری را جذب شما خواهد کرد.

کمال گرا نباشید !

لازم نیست کلیه فصول دوره شما با عالی ترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده باشد و یا تمامی بخش های آن کامل باشد ! دیگر پکیج های آموزشی بر روی DVD منسوخ شده و پکیج های آموزشی فعلی می توانند به صورت مداوم به روزرسانی شوند و بر اساس سوالات و بازخورد فراگیران تکمیل گردد. البته معمولاً این به روز رسانی ها تا مدتی در دسترس ثبت نام کنندگان قبلی نیز به صورت رایگان به عنوان گارانتی دوره قرار خواهد گرفت.

ما برای کمک اینجا هستیم

قرار نیست از محتوای شما سوء استفاده شود. امروزه آنقدر سرعت منقضی شدن علوم زیاد است که معمولا محتوا های آموزشی در مدت کوتاهی مورد استفاده کاربر قرار خواهد گرفت. ما برای اینکه در این سرعت پیشرفت اطلاعات دست تنها نمانید تا جای ممکن از نظر فنی و تولید محتوا به شما کمک خواهیم کرد و شما درگیر مسائل خارج از تخصص خود نخواهید شد. پس بدون نگرانی از حقوق مادی و معنوی خود الان ثبت نام کنید.

امروز یک مدرس شوید

به بزرگترین بازار آموزش تخصصی ساختمان آنلاین ایران بپیوندید.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0